Świat artystów rządzi się swoimi prawami. Ekscentryczni, wiecznie z głową w chmurach. Taka jest też Kasia – graficzka DrTusz.pl, która w ostatnim czasie dała się poznać jako ambasadorka wegańskich hot-dogów ze znanej sieci sklepów.

Po sojowych kotletach, kiełkach bambusa arabskiego i bezmlecznym mleku od kóz znana influencerka zaskoczyła nas po raz kolejny. Paparazzi przyłapali ją na konsumpcji wegetariańskich hot-dogów z sieci Żabka. Mowa oczywiście o Katarzynie Z. – absolwentce wrocławskiego ASP, podróżniczce, miłośniczce roślinek i biednych kotów, a od ponad dwóch lat etatowej graficzce DrTusza. To właśnie jej przypisuje się projekt wiosennego baneru, który zawisł niedawno na siedzibie sklepu DrTusz.pl!

Właśnie nieopodal kwatery głównej DrTusz.pl reporterzy przyłapali Katarzynę Z wracającą z Żabki!

– Tego dnia w pobliskim secondhandzie była wyprzedaż, więc myślałem, że spotkam jakieś lokalne gwiazdy – zdradza nam anonimowy autor zdjęcia. – Nie spodziewałem się, że spotkam znaną graficzkę niosącą hot-dogi z Żabki ociekające sosem amerykańskim – dodaje nasz rozmówca.

Na zdjęciu jak na talerzu widać, że nasza bohatera trzyma w dłoniach aż dwa hot-dogi! W tym jeden na pewno wegański! Czy to przypadek? A może początek nowej współpracy na linii Żabka – ekipa DrTusza? I tak gorącą atmosferę podgrzewa charakterystyczny strój influencerki. Niektórzy twierdzą, że była ucharakteryzowana na żabę. Przypadek?

Drużyna DrTusza znana jest z regularnych wycieczek do Żabki. Podobno niektórzy (jak naczelny wnusio DrTusz.pl – Karol) nawet spoufalają się z obsługą, licząc na dodatkowe Żabsy!

Czy faktycznie tak jest? W momencie publikacji tego tekstu ani Katarzyna Z, ani rzecznik DrTusz.pl nie udzielił nam odpowiedzi.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mańka
Mańka
1 rok temu

Pewnie z mięsem te hot-dogi!

komentator
komentator
1 rok temu

Mniam. Lubie hotdogi.

fanatykHotdogów
fanatykHotdogów
1 rok temu

Mniam. Uwielbiam hotdogi

Rudolf długonos
Rudolf długonos
1 rok temu

Wie co dobre kobiecina

Marli
Marli
1 rok temu

Skąd kombinezon ?🤔
Amazing 🙈😁

Borysek
Borysek
1 rok temu

To fejk z tym wege. Szarpała suchą krakowską jak Reksio szynkę, więc niech mówi prawdę xD