Tylko u nas! Kto tak naprawdę dyktuje modę oscarową? BĘDZIECIE W SZOKU!

Co to była za noc! Oscary 2021 powoli przechodzą do historii, ale olśniewające kreacje Gwiazd jeszcze długo będą oślepiać wzrok krytyków mody i czołowych redaktorów światowego Vouga. Przyglądając się wyborem sukni, redakcja Rudelka nie może się oprzeć wrażeniu, że gdzieś już widziała te kroje. Czy to sensacyjne odkrycie wywróci do góry nogami Haute couture? Oceńcie sami, czy to inspiracja czy przypadek!

1 Czerwień na salonach

Czerwona suknia, to taka mała czarna wśród oscarowych kreacji. Nigdy nie wychodzi z mody. W tym roku to wybór wielu aktorek, przy czym jedna z nich, Coya Elliott, postawiła na hiszpański dekolt. Szalenie modny akcent był jednak lansowany już w 2020 roku przez Kasię podczas uroczystości ubierania choinki w sklepie DrTusz.

Getty Images

2 Kwiatowy print

Florystyczny motyw na sukni od razu przywołuje skojarzenia z wakacjami i przenosi nas na rajski urlop. Z całą pewnością zwiewna sukienka Emeraldy Fennell to doskonały przykład przemycenia letnich strojów na czerwony dywan. Redakcja Rudelka pragnie zauważyć, że nie ona pierwsza przynosi odrobinę wiosny w miejsce pracy.

Getty Images

3 Ekstrawagancki kaptur

To, co miała na sobie H.E.R. nie pozostawia cienia wątpliwości, że to kaptur w tym sezonie gra pierwszoplanową rolę  i potrafi skraść całe show. Pracownicy DrTusza doskonale znają ten patent – od dawna konsekwentnie lansuje go Karol, a koleżanki i koledzy z pracy nie potrafią oderwać od niego oczu.

4 Efektowne falbany i drapowania

Rozłożyste suknie rodem ze Złotej Ery Hollywood to klasyka sama w sobie. Chociaż wariacje na temat falban i zdobień zmieniają się z sezonu na sezon, nie da się ukryć, że ten fason nigdy nie wychodzi z mody. Laura Dern postawiła na ekologiczne pierze, bo jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja Rudeka, przyjazne środowisku kartony były już zajęte.

Getty images

5 Dopasowany błysk

Chcesz zabłysnąć? Postaw na brokat – mawiały krawcowe naszych prababek. Stara jak świat metoda na zrobienie show w przypadku Margot Robbie nie mogła nie zadziałać. Przyznamy szczerze, że na chwilę nawet zapomnieliśmy, że gdzieś już widzieliśmy ten look.

Getty Images

6 Odważny kolor

Ariana DeBose nie boi się koloru, a obcisły krój sukni podkreślił jej kształty. Czy jednak miałaby tyle odwagi, gdyby ktoś przed nią nie przetarł już szlaku? Redakcja Rudelka ma wątpliwość, oglądając archiwalne zdjęcia gwiazdy.

Getty Images

7 Kanon mody męskiej na jednym obrazku

Zdobywca statuetki Daniel Kaluuya to wierny klient firmy DrTusza. Nie mamy co do tego wątpliwości, że i w kwestii doboru stroju mocno inspirował się Pawłem,  programistą-estetą. Zresztą – zdjęcie mówi samo za siebie.

Getty Images

Która inspiracja Was najbardziej zaskoczyła?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *