Takie auto i bez LPG? Skąd wziął na to pieniążki?

Takie auto i bez LPG? Skąd wziął na to pieniążki?

Skąd wziął na to pieniążki!? Ceny paliw wariują, jastrząb inflacji zbiera żniwo i kluczy nad naszymi portfelami, a Przemek? Przemek zmienia auto! W dodatku na takie bez instalacji LPG! W firmie zapanowało poruszenie! Pytanie „Skąd wziął na to pieniążki!!?!?!” samo ciśnie się na usta!

Skąd wziął na to pieniążki? Ja się pytam!

Przemek – gwiazda naszych TikToków, model, a także wieloletni członek ekipy sklepu internetowego to postać Wam dobrze znaną. Ostatnio wystąpił w naszej tonerowej sesji mody wspólnie z Kasią i Kasią.

 Od początku tygodnia Przemek jest też też bohaterem wielu rozmów przy ekspresie do kawy, dystrybutorach wody i w kolejce do toalety.

Tajemnicze auto

Wszystko za sprawą białego Forda Fusiona, którego zauważono dziś przed siedzibą firmy przy ul. Wyszyńskiego 2 w Białymstoku.
Podobno zaparkował już przed 8:00, a za kierownicą siedział sam Przemek!

Plotka o nowym dyliżansie Przemka rozeszła się błyskawicznie. Sprawy nie ułatwiają też fani motoryzacji – ci non stop fotografują białą rakietę!

– To fenomenalne auto – mówi Karol, nasz copywriter. – Biel lakieru i Przemek za kierownicą sprawiają, że każda Tesla zostaje w tyle!

Pikanterii dodaje fakt, że model Fusion nie jest dostępny na polskim rynku. Ford produkuje je tylko na rynek amerykański. Z tyłu znajduje się również naklejka z napisem AutoUS sugerująca, że auto pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Czy zatem Przemek w weekend odwiedził Amerykę?

Wciąż pytają: Skąd wziął na to pieniążki?

Wszyscy stawiają sobie jeszcze jedno pytanie: Skąd wziął na to pieniążki? Czyżby Przemek zapomniał o czymś powiedzieć? A może Przemek ma dodatkową pracę lub… 

Teorii jest sporo. Jedna z nich mówi, że przemek zajmuje się NFT. Inna, że nie mówiąc nic nikomu bawi się w kryptowaluty i dorobił się na czereśniocoinach. Są też plotki, które donoszą, że dorabia weekendami ucząc emerytów gry w babingtona.

Pewne teorie są zbyt pikantne, więc je przemilczymy…

PS. Jak myślicie, która z teorii spiskowych jest prawdziwa?

Najpopularnieszja teoria mówi, że po prostu jest oszczędny i nie odkłada marzeń na później.
Po prostu odłożył na marzenie

PS.
James Bond jeździł podobnym w Casiono Royale