Jakim typem feriowicza jesteś? Rozwiąż nasz quiz! Prześlij go znajomym i porównajcie swoje wyniki.

Ferie w pełni! Każdy spędza je jak lubi. Jedni hasają w górach, inni wyjeżdżają na wieś. Każdy robi, to co lubi. A Ty? Jakim typem feriowicza jesteś? Rozwiąż nasz quiz! Prześlij go znajomym i porównajcie swoje wyniki.

Rozwiąż nasz quiz!

Całe dwa tygodnie na kanapie z książką lub pilotem od telewizora? Czy przed monitorem buszując po bezkresnych zasobach sieci? Ewentualnie nadrabiając zaległości z gier? A może pakujesz plecak i ruszasz w góry, aby zmierzyć się z pokrytymi śniegiem szlakami?

Określ jakim typem „feriowicza” jesteś. Weź udział w naszej zabawie i rozwiąż quiz! Prześlij go znajomym i porównajcie swoje wyniki.

Jakim „Feriowiczem” jesteś?

Budzisz się rano, przypominasz sobie, że są ferie i zaczynasz się zastanawiać jakim typem feriowicza jesteś. Pomożemy Ci to odkryć, dlatego pamiętaj, aby odpowiadać szczerze żeby wynik końcowy był prawdziwy!

Wciśnij Start, aby sprawdzić!

Typ feriowicza: GRACZ KOMPUTEROWY

Ferie to dla Ciebie kilka dni wolnych, które chętnie wykorzystasz na spotkanie ze znajomymi online lub dokończenie fabuły najnowszego dodatku Twojej ulubionej gry. Zima za oknem, muzyka w słuchawkach i można się relaksować!

Według mnie mógłbyś drukować rzadko, bardziej coś niezbędnego na studia lub do pracy, więc polecam Ci drukarkę monochromatyczną, l aserową w podstawowej wersji bez skanera, za to z WiFi.

Typ feriowicza: SPORTOWIEC

Ferie dla Ciebie to przede wszystkim aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i choć bardziej lubisz lato to możliwość jazdy na nartach, sankach czy łyżwy są dużą motywacją do porannego wstawania! W końcu nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwy ubiór, prawda?

Według mnie mógłbyś drukować sporadycznie, ponieważ większość czasu działasz poza domem. Drukowałbyś na przykład trasy wycieczek lub plany treningowe, więc polecam Ci drukarkę…

Typ feriowicza: PODRÓŻNIK

Ferie to kolejna okazja do tego, aby oderwać się od rzeczywistości i ruszyć w poszukiwaniu kolejnych przygód! Najlepsze wypady to te ze znajomymi lub z drugą połówką, ale jeśli nie uda się zgrać, nie masz problemu, aby jechać samemu. Wiosenne słońce, lekko rześki poranek, niczym niezmącona cisza i Ty w trasie. Może na nartach biegowych?

Według mnie mógłbyś drukować często bilety lotnicze, trasy, mapy czy też niezbędne dokumenty podróży, więc polecam Ci drukarkę atramentową z dolewanymi tuszami, np. Brother DCP-T426W

Typ feriowicza: KANAPOWIEC

Ferie to dla Ciebie idealna okazja do wypoczynku. Jesteś typem KANAPOWCA, któremu największą przyjemność sprawia czytanie książek w ulubionym miejscu na kanapie wieczorną porą.

Jesień to dla Ciebie najlepsza pora roku, aby zaszyć się w ciepełku i zająć się kilkoma interesującymi Cie rzeczami. Według mnie mógłbyś drukować niedużo, ale regularnie: zakładki do książek, sudoku lub inne łamigłówki z salagier.pl, więc polecam Ci drukarkę Brother DCP-T426WSubscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] Quiz DrTusza! Jakim typem „feriowicza” jesteś? […]